خرید فرانچایز

اسکرول کنید

از دیگر مسیرهای مناسب برای سرمایه‌گذاری در این کشور گرفتن حق امتیاز برندهای موفق بین‌المللی مثل مک دونالد و استار باکس است که به این روش فرانچایزFranchise می‌گویند. 

همچنین شرکت اصلی به شما تمام آموزش‌ها و استراتژی‌های لازم برای چگونگی مدیریت کسب و کار، فروش و بازاریابی محصولات خود را می‌دهد. در مقابل درصدی از سود حاصل از فروش به شرکت مادر پرداخت می‌شود. در واقع با روش فرانچایز، چند شبکه کسب و کار متفاوت با نام تجاری یکسان، شیوه مدیریت مشابه و استراتژی بازاریابی مشترک به فعالیت می‌پردازند.

 

مزایای فرانچایز در اسپانیا

  • با خرید فرانچایز شما یک اقامت کاری دریافت می‌کنید که به شما این امکان را می‌دهد که در طی دوره ۳ ساله در اسپانیا زندگی کنید.
  • علاوه بر این، خرید فرانچایز در اسپانیا به شما این امکان را می‌دهد که یک ایده تجاری اثبات شده را خریداری کنید که در آن، بیشتر اشتباهات قبلاً برطرف شده است.
  • نیازی به شروع از صفر را از بین می برد. به عنوان مثال، خرید فرانچایز مانند مک دونالد به شما برتری می دهد، زیرا در حال خرید نام تجاری هستید که بلافاصله مشتریان را جذب می کند.
  • همچنین شما آموزش‌هایی را در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار موفق، انتخاب سایت، طراحی فروشگاه، آموزش کارکنان و پشتیبانی بازاریابی دریافت می‌کنید.