دانشکده IUNIT

اسکرول کنید

دانشکده IUNIT به عنوان یک مرکز دانشگاهی برجسته، وابسته به موسسه بین‌المللی SEK شناخته می‌شود. این سازمان آموزشی جهانی  (SEK)به طور مستقیم در 17 کشور از جمله شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، اکوادور، ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، گواتمالا، مجارستان، ایتالیا، مکزیک، پاناما، پاراگوئه، بریتانیا، جمهوری دومینیکن و آفریقای جنوبی گسترش یافته است.
علاوه بر این، IUNIT از وجه تمایز پیوستن به دانشگاه دولتی ری خوان کارلوس مادرید برخوردار است که این یک محیط آموزشی با کیفیت و آموزش‌های پیشرفته را تضمین می کند و همزمان با مدرک IUNIT مدرک دانشگاه دولتی ری خوان کارلوس نیز به شما تعلق می‌گیرد. این موسسه به عنوان یک موسسه خصوصی از تجهیزات و تکنولوژی مدرن برخوردار بوده و شما بدون آزمون selectividad می‌توانید در IUNIT به زبان اسپانیایی تحصیل کنید.

 

چرا IUNIT

دارای رشته‌های معتبر بوده که پس از اتمام تحصیل، با مدرک ارائه شده می‌توان چه در اسپانیا، دیگر کشورهای اروپایی و سایر نقاط دنیا ادامه تحصیل داد.
با تحصیل در مرکز آموزش عالی کسب و کار، نوآوری و فناوری، شما بخشی از یک خانواده گسترده از مراکز آموزشی خواهید بود که با چندین دانشگاه در سطح بین المللی در ارتباط خواهید بود.

این دانشکده از موقعیت مکانی فوق‌العاده‌ای برخوردار است. بسیار نزدیک به سانتیاگو برنابئو و مهم ترین منطقه تجاری در اسپانیا بوده که دانشجویان را به مهم‌ترین شرکت‌ها نزدیک می‌کند که در آن دوره‌های کارآموزی مختلف را انجام می‌دهند. برای رویارویی موفقیت آمیز با چالش‌های ارائه شده توسط بازار کار جهانی فعلی آماده می شوید. آن هم در بازاری که دائماً در حال تغییر است و متخصصان آماده، به روز و سازگار را می طلبد.

 

 دیجیتال مارکتینگ

از آن جایی که در دنیای امروزی بیشتر مردم به دنبال روش‌ها و چگونگی راه اندازی کسب و کار دیجیتال خود، مدیریت و توسعه آن هستند، دیجیتال مارکتینگ به یکی از پرکاربردترین و حیاتی‌ترین رشته‌های دانشگاهی تبدیل شده است. 

در IUNIT می‌توانید دوره‌های معتبر ارشد دیجیتال مارکتینگ را با بالاترین کیفیت، مدرن‌ترین سیستم‌های آموزشی و بهترین تجهیزات داشته باشید. با  پایان این دوره به شما مدرک رسمی در سطح بین المللی و اروپایی ارائه داده می‌شود که حرفه شما را به سمت چشم اندازی جامع و جهانی از اقتصاد دیجیتال نوین سوق می‌دهد.
همچنین شما قادر خواهید بود با بهترین متخصصان این  زمینه ارتباط برقرار کنید، مهارت‌ها و توانایی‌های خود را افزایش دهید و فرصت‌های جدیدی را کشف کنید. این رشته به هوش مصنوعی، داده‌های بزرگ و کاربرد آن در مدیریت محیط‌های دیجیتال می‌پردازد و با کمک متخصصان شرکت‌های اقتصادی جدید تحول را رهبری می کند.

برای اطلاعات بیشتر و تحصیل در موسسه بین المللی  IUNIT با ما در ارتباط باشید.

 

کالج زبان IUNIT

زبان اسپانيایی بعد از زبان چینی پرگويش‌ترين و رايج‌ترين زبان‌ دنيا است. گستردگی این زبان به‌ حدی است که زبان رسمی مردم در 21 کشور مختلف جهان می‌باشد.
 دوره‌های کالج زبان در اسپانیا فرصتی منحصربه‌فرد برای افراد فراهم می‌کند تا خود را در زبان و فرهنگ اسپانیایی غرق کنند. همچنین شما با شرکت در کالج‌های زبان اسپانیا می‌توانید زبان اسپانیایی را بیاموزید و سپس وارد دانشگاه های اسپانیا شوید.

کالج زبان IUNIT یکی از کالج‌های پیشرو در آموزش زبان اسپانیایی و زیر نظر موسسه سروانتس اسپانیا Instituto Cervantes  می‌باشد که شما می‌توانید در آن از مزیت آموزش زبان اسپانیایی در این کشور زیبا به همراه برنامه‌های متنوع فرهنگی و سرگرم کننده، به همراه مجرب‌ترین مدرسان بهره ببرید. علاوه بر این، در IUNIT آزمون SIELE در تمامی سطوح برگزار می‌شود و در پایان دوره می‌توانید برای شرکت در این آزمون مستقیما اقدام کنید.

 

برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره‌های کالج زبان IUNIT با ما تماس بگیرید.