درباره ما

اسکرول کنید

شرکت بین المللی ماروما پس از سال ها تجربه  فعالیت در کشور اسپانیا و دارا بودن دفتر مجهز در ایران، در زمینه خدمات ذیل با داشتن مجرب ترین وکلا و مشاورین اسپانیایی و بین المللی شما را گام به گام همراهی خواهد کرد .

 

  • مشاوره و صدورانواع بیمه نامه های معتبر اسپانیا 

شرکت بین المللی ماروما، نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت های معتبر بیمه در اسپانیا می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه در زمینه صدور، بهترین بیمه نامه ها را جهت درخواست اقامت در اسپانیا از لحاظ ارائه ی خدمات، کامل بودن بیمه پوشش های درمانی، دسترسی آسان جهت استفاده به همراه مناسب ترین نرخ بیمه در مقایسه با دیگر شرکت های معتبر بیمه به افراد متقاضی ارائه میدهد.

ارائه خدمات بیمه ای در زمینه های ذیل صورت می پذیرد:

صدور بیمه نامه های سلامت، عمر، دندان پزشکی، خانه، خودرو، دانشجویی و مسافرتی…

  • مشاوره امورمالی 

برنامه ریزی، هدایت و هماهنگی و کنترل فعالیتهای مالی شـرکت در چهارچوب قوانین و مقررات، آئین نامه ها و دستورالعملها و ایجاد هماهنگی برای انجام وظایف محوله و درون سازمانی و ایجاد بخشها و دوایر یا رده های متعدد در حیطه مسئولیت برای تحصیل اهداف امور مالی .بخشی از فعالیت های این شرکت میباشد که شما میتوانید گام به گام از تجربیات این شرکت در ایران و اسپانیا جهت بهره برداری بیشتر و بهینه تر در سازمان خود بهره مند شوید.

  • ثبت شرکت در اسپانیا

سالانه افراد زیادی برای ثبت شرکت های تجاری و غیرتجاری به کشور اسپانیا مهاجرت می کنند؛ ثبت شرکت در این کشور مزیت های بسیاری را با خود به همراه دارد که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
– دسترسی آسان به بازارهای اروپایی
– عدم وجود قوانین اجباری مانند دارا بودن شریک اسپانیایی
– دریافت آسان تر ویزا برای دیگر کشورهای جهان
–  قوانین تجاری و گمرکی آزاد در محدوده کشورهای عضو شینگن
–  استفاده از برند اروپایی در تجارت جهانی
– افتتاح حساب شرکتی در معتبرترین بانک های اروپایی

در این راستا میتوانید با مشاوره تخصصی با مشاورین ارشد شرکت بین المللی ماروما بهترین نوع شرکت را انتخاب و در کشور اسپانیا به ثبت برسانید.

  • مشاوره راه اندازی کسب و کار

 برنامه کاری، نحوه درآمدزایی شما را مشخص میکند و لازم است این برنامه بر اساس، دانش، تجربیات، توانمندی و دانسته ھای شما باشد، ضمن اینکه نیازھای اقتصادی، اجتماعی و فنی اسپانیا را نیز لحاظ کند.

یک برنامه کسب و کار مناسب با در نظرگرفتن تمام نکات و تجربیات می تواند بھترین انتخاب را برای شما و خانواده جھت آینده شغلی و سرمایه گذاری آنان فراهم نماید. در این راستا میتوانید با مشاورین حرفه ای راه اندازی کسب کار ماروما جهت قرارگرفتن در بهترین مسیر مشورت کنید  .

  • اموربازرگانی صادرات و واردات 

یکی از اهداف شرکت بین المللی ماروما توسعه‌ی روابط تجاری بین کشور اسپانیا و کشورهای دیگر است که در این خصوص با ایجاد شبکه تجاری مطمئن و مستمر در این راستا و تجربه‌های موفق در بخش‌های مختلف توانسته است بستری مناسب برای مشاوره و شروع و توسعه تجارت متقاضیان ایجاد کند. 

  • بخش های خاص

شرکت بین المللی ماروما مشاوره تخصصی برای اقامت در کشور اسپانیا، خرید و اجاره ملک و برخی خدمات شامل تور های گردشگری، تور های نمایشگاهی و تجاری در بخش های خاص را در سر تا سر اروپا به صورت جامع پوشش می دهد که برای اطلاعات دقیق تر می توانید با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید.